The bidding starts in 6 days, 23 hours i 10 minutes (2020-01-24 19:00:00)
Starting price: 261.8 USD
You have to be logged in before participating in the bidding.
Artwork title Nieludzka przestrzeń 1
Artist Katarzyna Szywacz
Technique Oil/Canvas
Item type Painting
Style Abstract
Description "Człowiek i przestrzeń nieustannie korelują ze sobą w sposób stały i niedostrzegalny. Kiedy wkraczamy w przestrzeń obcą, nieznaną, próbujemy ją poznać, a potem oswoić. Kiedy ją oswoimy, próbujemy ją ukształtować według własnych potrzeb. Ale by to mogło nastąpić, by człowiek mógł kształtować przestrzeń, musi ją najpierw dogłębnie poznać i nauczyć się jej. A co się dzieje z człowiekiem, jeśli wkracza w przestrzeń, która nie daje się poznać, bo nieustannie się zmienia? Jest wciąż obca i nieznana? Człowiek jest zakodowany na dostosowanie się. Nieuchronnie próbuje więc dostosować się do zmieniającej się wciąż przestrzeni. Przestrzeni obcej, która nie poddaje się nie tylko poznaniu, ale i kształtowaniu. Nie będzie więc spełniała potrzeb danego człowieka. Nie będzie spełniała potrzeb żadnego człowieka. Jeśli człowiek zostanie w tej przestrzeni, będzie powoli wyzbywał się swoich człowieczych emocji. Stanie się robotem, trybikiem w maszynie." - Katarzyna Szywacz
Dimensions 80x100x2 CM (31.5x39.37 x0.79 IN)
Year of creation 2011

Bardzo dobry

Forms of payment: Bank transfer

Delivery from : Poland

Return : Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing.

Every Artbidy's seller has been approved by Artbidy. All of our sellers are required to accept fact that: Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing. Please see our Terms for details.