The biddings has been finished. You cannot bid on items anymore.
Log in to see sale price
Artwork title MIASTO H GDANSK
Artist Jadwiga Olszewska
Technique Oil/Canvas
Item type Painting
Style Post-impressionism
Description Obraz o tytule "MIASTO H GDANSK" o formacie 50 x 70 cm. Praca malarska wykonana ręcznie, sygnowana na odwrocie wykonana w 2018 roku autorstwa Jadwigi Olszewskiej malarki i pastelistki tworzącej pod pseudonimem JAGODA OLSZEWSKA wyróżnionej m.in. przez firmę conte w IV Międzynarodowym Biennale Pastelu w Hiszpanii w Oviedo w 2018 roku, biorącej udział w wystawach w kraju i za granicą: w 2017 na Taiwanie : Pastel Association of Taiwan - PAT w 2016 we Francji Sanary sur Mer i Lyon: Międzynarodowe Biennale Pasteli. w 2018 w Polsce Bisztynek "Pejzaż Architektoniczny" w 2019 w Polsce Bielsko - Biała wystawa "Znieczulenie Miejscowe" w 2013 w Polsce Nowy Sącz Międzynarodowe Biennale Pastelu w 2013 w Polsce Gliwice indywidualna wystawa o tytule GRA. Miasto H to miasto fantazji, Jest ono wyraziste i kolor tworzy jego nastrój. Jest to dialog między swobodną ekspresją i emocją kolorystyczną. Miasto jest dla mnie inspiracją ponieważ jest to metafora życia.
Dimensions 50x70x1 CM (19.69x27.56 x0.39 IN)
Year of creation 2018

Bardzo dobry

Forms of payment: Bank transfer

Delivery from : Poland

Return : Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing.

Every Artbidy's seller has been approved by Artbidy. All of our sellers are required to accept fact that: Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing. Please see our Terms for details.