The biddings has been finished. You cannot bid on items anymore.
This artwork is available in after auction sale! Buy now for 88.98 USD
Buy now (88.98 USD)
Artwork title Obiekt 2
Artist Marta Skoczeń
Technique Litografia na poliestrze
Item type Graphic
Style Abstract
Description Marta Skoczeń (ur. 1994, Łódź): Obiekt 2 - litografia na poliestrze, 10 x 10 cm, 2017 edycja 1/5. Oprawa: czarna rama aluminiowa 23x23 cm ze szkłem i passe-partout. Opis edycji 1/5 na froncie, sygnatura na odwrocie. Praca wystawiona na aukcję do obejrzenia w Expositorium Art Gallery, ul. Wiśniowa 46, Warszawa. Ze względu na szkło w oprawie preferowany odbiór osobisty w galerii lub przesyłka kurierska osobno pracy i ramy bez gwarancji na szkło. Marta Skoczeń (ur. 1994 r. w Łodzi) - studentka dwóch uczelni artystycznych w trybie równoległym, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (od 2013 r.) Wydziału Grafiki i Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts de Paris (od 2016 r.). W swojej praktyce posługuje się głównie fotografią analogową oraz rysunkiem, traktując je jako formę intymnego zapisu swoich doświadczeń.
Dimensions 10x10x0.1 CM (3.94x3.94 x0.04 IN)
Year of creation 2017

Nowy. Praca oprawiona i sygnowana przez autorkę.

Forms of payment: Bank transfer

Delivery from : Poland

Return : Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing.

Every Artbidy's seller has been approved by Artbidy. All of our sellers are required to accept fact that: Buyer may return an artwork purchased through Artbidy, if the artwork received is not as described in its listing. Please see our Terms for details.